KIM JESTEŚMY

Solar Breaker tworzy rozwiązania, które pozwalają cieszyć się słońcem przez cały rok. Dostarczamy produkty ze zintegrowanymi ogniwami fotowoltaicznymi dla klientów indywidualnych i firm. Projektowane i oferowane przez nas rozwiązania osłonowe tworzone są, aby chronić użytkowników przed słońcem oraz zapewnić im optymalne warunki życia w pracy czy w domu. Dzięki nim mogą ograniczyć korzystanie z klimatyzacji i wydatki z tym związane. 

Produkty Solar Breaker łączą w sobie nowoczesne wzornictwo z wysokimi walorami użytkowymi i innowacyjnymi rozwiązaniami. Żaluzja fasadowa ze zintegrowaną fotowoltaiką jest laureatem prestiżowych nagród z dziedziny designu: Red Dot Design Award, A’Design Award i Top Builder.

 

JAK DZIAŁAMY


Stawiamy na stabilność i rozwój. Działamy na całym świecie, stabilnie zwiększając naszą sieć dystrybucji. Gwarantujemy najlepszą jakość, współpracujemy z najlepszymi producentami komponentów i podzespołów.

NAGRADZANI ZA DESIGN I INNOWACJE

WDRAŻAMY INNOWACJE


Używamy nie tylko tradycyjnych rozwiązań ale opracowujemy też zupełnie nowe produkty. Łączymy technologie, podejmujemy się każdych wyzwań